Odborné a poradenské služby
Mujedin Zendeli
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Obec
- Zeleneč
- Od roku
- 2025
- IČO
- 56 512 554
Mujedin Zendeli
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 919 21 Zeleneč
- Na trhu od
- 26. marca 2025
- IČO
- 56 512 554
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 70.20)
- Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Podnikanie v číslach
- 1
- rok na trhu
- 2025
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mujedin Zendeli
Mujedin Zendeli – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zeleneč. Podniká od 26. marca 2025.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy a služby súvisiace so skrášľovaním tela.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mujedin Zendeli
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 512 554
- Dátum vzniku
- 26. marca 2025
- Miesto podnikania
- 919 21 Zeleneč
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-59134
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 70.20)
- Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 5. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mujedin Zendeli zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
-
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
-
Služby súvisiace so skrášľovaním tela
-
Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
-
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mujedin Zendeli?
Miesto podnikania je v obci 919 21 Zeleneč.
Čím sa Mujedin Zendeli zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; služby súvisiace so skrášľovaním tela; spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov.
Aké je IČO – Mujedin Zendeli?
IČO je 56 512 554.
Odkedy podniká Mujedin Zendeli?
Podnikanie začalo 26. marca 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.